Ірина Бондар, депутатка від ОПЗЖ і колишня директорка ліцею з Новотроїцького, отримала підозру в колабораціонізмі

26 Травня 2024, 16:36

Ірина Бондар, колаборантка. Фото: соцмережі.

Ірина Бондар з селища Новотроїцьке Генічеської громади Херсонської області 24 травня 2024 року отримала від Херсонської обласної прокуратури заочну підозру в пособництві ворогу і колабораційній діяльності. Вона – депутатка Новотроїцької селищної ради від ОПЗЖ і ексдиректорка місцевого ліцею №1.

Відповіний текст підозри опублікований на сайті Офісу генерального прокурора.

Слідством було встановлено, що 59-річна Бондар Ірина Георгіївна, уродженка селища Сиваське, жителька селища Новотроїцьке в липні 2022 року добровільно погодилась очолити незаконно створену окупантами «Новотроицкую школу №1».

Цей заклад загарбники створили на базі захопленого місцевого ліцею №1, який на той час очолювала Ірина Бондар.

Зрадниця почала вчити дітей ненависті до України і агітувала їх вступати до незаконної воєнізованої російської організації «Юнармія».

За скоєні злочини Ірині Бондар заочно повідомили підозру в колабораційній діяльності і пособництві державі-агресору за ч. 3 ст. 111-1 і ч. 1 ст. 111-2 КК України. Їй світить від 10 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомляє Центр журналістських розслідувань, Ірина Бондар з 2014 по 2023 роки очолювала Новотроїцький ліцей №1, у 2020 році обрана депутаткою Новотроїцької селищної ради Генічеського району від проросійської ОПЗЖ.