Херсонська шахрайка отримувала пенсію замість померлої знайомої

06 Травня 2024, 10:20

Фото з відкритих джерел

У Херсоні жінка вдавала з себе свою померлу знайому з метою отримання пенсійних виплат замість покійної. Шахрайка доглядала пенсіонерку, а після її смерті розіграла перед співробітниками “Укрпошти” цілий спектакль, що дозволило їй заволодіти 34 тисячами гривень. Ці кошти були пенсією покійною за період окупації міста.

Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь”, посилаючись на вирок суду.

“Шахрайка, яка останні декілька років доглядала за пенсіонеркою, мала ключі від її квартири та вільний доступ до документів. Остання померла ще у листопаді 2022 року. 20 січня 2023 року за адресою проживання померлої прибула листоноша відділення поштового зв`язку №3 Херсонської дирекції АТ «Укрпошта» та повідомила, що принесла  34 458 гривень пенсії, нараховані покійниці за період окупації міста Херсона. Шахрайка вирішила заволодіти цими коштами та приховала факт, що її знайома померла. Натомість показала паспорт померлої та видала себе за неї, чим ввела листоношу в оману та незаконно отримала грошові кошти”, – йдеться у вироку суду.

Херсонський міський суд  визнав шахрайку винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, і призначив покарання у виді штрафу в розмірі 2000 (двох тисяч) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 34000 (тридцять чотири тисячі) гривень 00 копійок.