Уряд планує продовжити термін прийому заяв на виплати ВПО

06 Березня 2024, 14:00

Ілюстративне фото: відкриті джерела.

Уряд розглядає можливість продовження терміну прийому заяв на виплати для внутрішньо переміщених осіб. Це питання обговорювалося на засіданні Координаційного штабу з питань ВПО.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

Учасники засідання повідомили, що через велику кількість звернень щодо продовження виплат на проживання ВПО з 1 березня 2024 року в деяких органах соціального захисту населення та ЦНАПах записатися на прийом можна не раніше квітня.

Наразі обговорюються зміни до постанови КМУ від 20 березня 2022 року № 332, якою затверджено порядок надання допомоги на проживання ВПО. Розглядається варіант продовжити термін подачі заяв до 30 квітня.

У разі ухвалення цих змін внутрішньо переміщені особи, які отримували таку допомогу та подали заяву на її продовження у квітні, зможуть отримувати виплати, починаючи з березня.

“На гарячі лінії Мінреінтеграції звертається багато ВПО з приводу строків подачі заяв на продовження виплат. Наразі напрацьовуються відповідні зміни до урядової постанови, щоб всі нормально встигли це зробити”, – зазначила Віцепрем’єрка Ірина Верещук.

Раніше повідомлялось, що на виплати ВПО у лютому було спрямовано понад 5,8 мільярда гривень.