Росіяни планують надати херсонським чиновникам-колаборантам статус ветеранів бойових дій

10 Березня 2024, 12:18

Окупанти розглядають можливість надання статусу ветерана бойових дій херсонським чиновникам, які погодились піти з ними на співпрацю та працюють в незаконних державних установах на лівобережжі області. Йдеться про так звані “військові адміністрації”. Відповідний законопроєкт внесли на розгляд російської Державної думи представники фракції ЛДПР.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Цей проект федерального закону підготовлено з метою встановлення статусу ветерана бойових дій особам, які працювали у військово-цивільних адміністраціях на територіях Запорізької та Херсонської областей з 30 вересня 2022 року, оскільки у чинній редакції закону «Про ветеранів» статус ветерана бойових дій набувають лише громадян , відряджені на території проведення спеціальної військової операції”, – йдеться у повідомленні. 

У повідомленні наголошується, що працівники так званих “ВГА” в нових регіонах повинні отримувати соціальні заходи підтримки, як і ветерани бойових дій окупантів, оскільки вони “продовжують ризикувати, наражаючись на тиск і атаки з боку укронацистів”.