Подружжю херсонських пенсіонерів-біженців росіяни продали аварійний дім. Суд відмовив їм у повторному виділенні грошей на житло

14 Січня 2024, 13:31

Суд у Воронезькій області відмовив у задоволенні позову літньої пари з Херсона, яка бажає відновити справедливість після придбання аварійного будинку за житловим сертифікатом. Наразі представник 85-річного Володимира Чижова і його 83-річної дружини готує повну та докладну апеляцію на рішення суду. 

Про це повідомляють російські ЗМІ.

У вимогах пенсіонерам, яких обдурили при купівлі житла, відмовили. Зараз їм просто нікуди йти, тому вони змушені залишатися у тому будинку, що руйнується, в холоді через проблеми в роботі газового котла. А хотіли лише повернути гроші, віддані за аварійну будівлю. Поки що процес успіхів не приніс”, – йдеться у повідомленні. 

Стіни аварійного будинку.

Сім’я купила аварійний дім ще минулої зими, проте колишні господарі не розповіли пенсіонерам з Херсона про деякі “нюанси” цього будинку. “З’ясувалося, що фундамент, вимощення, дерев’яні стіни, підлога, перекриття, покрівля, стіни, гідроізоляція, теплоізоляція, конструкції даху та інше знаходяться в аварійному і обмежено-працездатному стані, мають граничний ступінь зносу та пошкодження”, – зазначають російські журналісти. Тобто, іншими словами, дім може у будь-який момент просто розвалитись. 

У свою чергу, російський суд проігнорував аргументи переселенців і відмовився видати їм ще один житловий сертифікат, а отже подружжя “евакуйованих” продовжуватиме жити в аварійному будинку.