Новорічні подарунки від окупантів: росіяни “завалили” дітей на лівобережжі Херсонщини… гітарами

06 Січня 2024, 14:20

Росіяни продовжують демонстративно “піклуватися” про населення окупованих територій Херсонщини. Напередодні новорічних свят, наприклад, вони показово на камеру вітали школярів з лівобережжя області. Ось тільки особливою оригінальністю їхні подарунки не відрізнялись, адже більшість дітей отримали від окупантів… гітари. Музичні інструменти на Новий рік було презентовано одразу п’ятьом школяркам з Херсонської області.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Першим гітару дівчині Кристині подарував колаборант Євген Бриков, так знаний “начальник управління інформаційної політики Херсонської області”. Через кілька днів після цього аналогічні музичні інструменти двом херсонським дітям презентував вже голова російської республіки Адигея Мурат Кумпилов. Фотозвіт про це виклали в Мережу російські пропагандисти.

Дівчина Ольга з Херсонщини отримала гітару від голови Адигеї.

Також гітару, але вже від військовослужбовців російської окупаційної військової комендатури, отримала школярка Катерина із села Привільне Генічеської громади.

Катерина із села Привільне з подарованою гітарою.

Ну і, нарешті, голова Росреєстру Василь Романов “виконав бажання дівчинки Людмили із села Рівне”. Як виявилось, вона також мріяла про гітару. Цій школярці “пощастило” найбільше. Крім інструмента, вона отримала ще й новорічний міні-концерт від росіянина.

Василь Романов дарує гітару херсонській школярці

Василь Романов дарує гітару херсонській школярці.

Крім гітар, росіяни подарували дітям з лівобережжя області ще батут, самокат та мольберт. Але цих презентів було по одному, а не 5 одразу. У чому причина такого “буму” зацікавленості серед  школярок на окупованих територіях Херсонщини гітарною музикою – росіяни не пояснюють.