Росіяни перевірили магазини у семи селах Генічеського району: намагаються стримати зростання цін на товари першої необхідності

15 Вересня 2023, 16:28

Ілюстрація: відкриті джерела.

Росіяни намагаються всіляко стримати зростання цін на продовольчі товари і товари першої необхідності на окупованій ними території Херсонщини. Для цього вони встановлюють “граничні ціни” для місцевих підприємців. Зокрема, під таке “врегулювання” потрапляють гречка, курятина і туалетний папір.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

“Співробітники міністерства промисловості та торгівлі Херсонської області перевірили магазини у семи селах Генічеського району. Працювали на відповідність ціновим обмеженням. За результатами моніторингу, було виявлено перевищення граничних цін на кілька важливих товарів, включаючи цукор, гречку, курку, рибу, туалетний папір та молоко”, – заявляють росіяни. 

Тобто замість того, щоб поставляти на ринок окупованих територій дешевші товари, окупанти вирішили просто посилити тиск на підприємців, впровадивши політику державного регулювання цін.

Того, хто після “перевірки” не погодився знизити ціни, штрафуватимуть або ж зовсім позбавлятимуть дозволів на ведення торгівлі.

Раніше повідомлялось, що окупанти завершують підготовку до початку мобілізації на ТОТ Херсонщини.