Окупанти змушені були закрити партійні штаби у Новій Каховці. Частина поплічників росіян втекла до Генічеська і Скадовська

06 Вересня 2023, 12:53

Партійний штаб "Єдіной Россії" після підриву у Новій Каховці. Фото: "АТЕШ", Telegram.

Успішні акції спротиву українського підпілля у Новій Каховці не залишилися непоміченими окупантами. Тож тепер російські загарбники бояться працювати у місті й змушені були закрити свої партійні штаби.

Про це повідомляє “Центр національного спротиву”.

Після вдалого підриву штабу “Єдіная Россія” 29 серпня 2023 року представниками партизанського руху «АТЕШ», у Новій Каховці не працюють офіси партійних осередків і штаби партій на псевдовиборах.

Місцеве населення саботує “виборчий процес” і у штабах змушені працювати звезені “гастролери” з РФ. Завданням штабів є імітація партійної діяльності та організація відповідної картинки для ЗМІ пропагандистів.

Проте ризикувати життям окупаційні поплічники не бажають і побоюються за власну безпеку. Відтак частина з них виїхала до Генічеська та Скадовська, а самі офіси зачинились й не функціонують офлайн.

Така ситуація чітко демонструє, що ворог не контролює захоплені землі. Навіть після півтора року окупації росіяни бояться спротиву місцевого населення й жодні репресії цю ситуацію виправляють, адже для місцевих росіяни лишаються лише загарбниками.