Міська влада Херсона надала повний перелік сховищ та укриттів, де містяни можуть перечекати обстріли росіян

13 Вересня 2023, 14:16

Зовнішні бетонні укриття в Херсоні. Фото: investigator.org.ua.

Херсонська міська рада у відповідь на запит Валентини Самар, головної редакторки “Центру журналістських розслідувань” надала онлайн карту, а також перелік адрес укриттів і сховищ Херсона.

Про це повідомляє “Центр журналістських розслідувань”.

Так, у Херсоні діють 559 захисних споруд цивільного захисту, з них 239 найпростіших укриттів, 181 швидкоспоруджувана захисна споруда, 138 сховищ і одне протирадіаційне укриття. Щодо 19 найпростіших укриттів укладено договори на поточні ремонтні роботи.

Про це йдеться у відповіді на запит Валентини Самар, головної редакторки Центру журналістських розслідувань, за підписом Олександра Горіна, начальника відділу з питань цивільного захисту Херсонської міської ради.

Зазначається, що серед 181 швидкоспоруджуваної захисної споруди 126 – це залізобетонні споруди, і ще 55 споруд виготовлено з габіонів – конструкцій з металевої сітки з геотекстилем, заповнених грунтом.

Крім того, громадяни можуть ознайомитися з повним переліком укриттів і сховищ і знайти розташування найближчого на інтерактивній мапі на сторінці Херсонської міськради за адресою https://miskrada.kherson.ua/map. Посилання на інтерактивну мапу захисних споруд цивільного захисту – перше у списку на сторінці.

Про стан та вартість укриттів і системи безпеки Херсону “Центр журналістських розслідувань” писав у травні 2023 року в розслідуванні «Кошти на укриття: скільки коштує безпека херсонців?».

Раніше повідомлялось, що чергова колаборантка, яка очолила Херсонську державну морську академію під час окупації отримала підозру.