Окупанти призначили “керувати” лікарнею в Нижніх Сірогозах провізорку Наталію Тимець і скаржаться на кадровий голод

31 Серпня 2023, 11:52

Колаборантка Наталія Тимець. Фото: скріншот з відео.

Російські окупанти призначили так званою “головною лікаркою” незаконно створеної ними «Нижнесерогозской центральной районной больницы» у Генічеському районі Херсонщини провізорку Наталію Тимець. Також загарбники скаржаться, що після викрадень, жорстоких катувань і залякувань лікарів – усі вони виїхали з Нижніх Сірогоз, тож тепер тут виникла гостра нестача кадрів.

Про це повідомляє “Центр журналістських розслідувань”.

На базі захопленого КНП «Нижньосірогозька центральна лікарня» окупанти незаконно створили установу «Нижнесерогозская центральная районная больница». Її «головною лікаркою» вони призначили Тимець Наталію Орестівну, 6 жовтня 1991 року народження, провізорку місцевої аптеки «Біотек».

«Вона з одного з російськомовних сіл Нижньосірогозької громади. Місцеві вважають, що своєю стрімкою кар’єрою у окупантів вона зобов’язана своєму коханцю Ігорю Бездольному, колишньому тренеру місцевого футбольного клубу «Хлібороб», більш відомому за прізвиськом «Бєс». Тимець як фанатка їздила за ним по всіх футболах, але він на ній так і не одружився. Зараз «Бєс» очолює у окупантів щось типу управління фізкультури, за що отримав прізвисько «міністр спорту», – розповіли “Центру журналістських розслідувань” жителі Нижніх Сірогоз.

В одному з останніх сюжетів з Нижніх Сірогоз, показаних окупаційним телеканалом «Таврия», росіяни поскаржилися, що в цьому селищі величезний брак лікарів.

За словами загарбників, через нестачу кадрів вони були змушені привозити сюди медиків аж із РФ і жаліються, що йти до них на прийом місцеві жителі бояться.

Як виявилося, до такого стану Нижньосірогозьку лікарню довели самі російські окупанти. Адже до повномасштабного вторгнення цей заклад був одним із найкращих на лівобережній частині Херсонщини. Тут були й лікарі, й усе необхідне обладнання, й багатофункціональні медичні ліжка.

«Як тільки росіяни зайшли до Нижніх Сірогоз, вони одразу почали викрадати лікарів, катувати їх електричним струмом, бити і примушувати працювати на них. Росіяни викрадали медиків і медперсонал цілими відділеннями – пакували десятками людей і кидали їх на кілька днів на підвал, де теж постійно тероризували і погрожували розправами.

Звісно, що після цього багато хто одразу виїхав на підконтрольну українську територію, бо не те, що працювати, а просто жити в таких нелюдських умовах було неможливо. З цих же причин багато хто не хоче йти до завезених окупантами лікарів, бо від росіян можна чекати чого завгодно», – зазначають жителі Нижніх Сірогоз.

Раніше повідомлялось, що Херсонський морський порт після Перемоги можуть перенести до іншого району міста.