Колишнього керівника сервісного центру МВС в Херсонській області судитимуть за колабораціонізм

01 Червня 2023, 12:05

На лаві підсудних опинився колишній керівник сервісного центру МВС в Херсонській області за співпрацю з ворогом. Прокурори Херсонської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно екскерівника одного з сервісних центрів МВС в Херсонській області у пособництві державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).

За даними слідства, підозрюваний під час тимчасової окупації Херсона працевлаштувався до незаконно створеного окупаційною адміністрацією органу – «государственного унитарного предприятия «Херсонская железная дорога», де обійняв посаду так званого «заместителя начальника строительно-монтажного эксплуатационного управления».
На нього покладались обов’язки з організації ремонтних робіт будівель і споруд на території залізничного вокзалу у м. Херсоні. Також він забезпечував контроль пасажирських перевезень, дбав про безпеку представників окупаційної адміністрації рф, які прибували залізницею з тимчасово окупованих територій України.
Окрім того, обвинувачений вживав заходів для реалізації окупаційної політики щодо впровадження у регіоні «рубльової зони».
Правоохоронці викрили чоловіка у місті Херсоні під час проведення стабілізаційних заходів. Наразі він утримується під вартою, де очікуватиме на вирок суду.