Так званий «голова» окупаційної адміністрації Чаплинки на Херсонщині отримав вирок – 10 років позбавлення волі

26 Травня 2023, 10:58

Колаборант Атом Мірібян. Фото: відкриті джерела.

Ухвалено вирок черговому колаборанту – так званому «голові» окупаційної адміністрації Чаплинки на Херсонщині – 10 років позбавлення волі. За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Херсонської обласної та Каховської окружної прокуратур визнано винним у колабораціонізмі мешканця смт Чаплинка Херсонської області (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Йдеться про Атома Мірібяна. Зловмисника засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна. Також його позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування строком на 15 років.
Доведено, що після початку широкомасштабного вторгнення окупаційних військ рф житель Чаплинки пішов на співпрацю з ворогом та обійняв посаду так званого «голови військово-цивільної адміністрації Чаплинського району».
На займаній посаді чоловік зобов’язував фізичних і юридичних осіб підпорядковуватися окупаційній адміністрації, здійснював підбір працівників до зазначеного незаконного органу влади.
Крім того, він керував комунальними підприємствами та перепідпорядкував структурні підрозділи Чаплинської селищної ради під своє управління.
Наразі чоловік перебуває в розшуку.