Ексзаступнику начальника Херсонського морського коледжу повідомлено про підозру

10 Травня 2023, 12:44

Ілюстрація: відкриті джерела.

Черговий колаборант, колишній заступник начальника Херсонського морського коледжу, впроваджував російські так звані «стандарти освіти». За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру у колабораціонізмі та пособництві державі-агресору колишньому заступнику начальника коледжу з адміністративно-господарської роботи Херсонського морського коледжу рибної промисловості (ч. 3 ст. 111-1, ч. 1 ст. 111-2 КК України).

За даними слідства, у липні 2022 року підозрюваний пішов на співпрацю з ворогом та обійняв посаду так званого «директора ГБОУ СПО Херсонской области «Херсонский морской колледж рыбной промышленности».
На вказаній посаді він, діючи в інтересах окупаційної адміністрації, вживав заходів щодо захоплення приміщень українського закладу освіти та тренажерного центру. Проводив інвентаризацію матеріальних цінностей, здійснював підбір кадрів та організовував навчальний процес за стандартами рф.
Окрім того, він поширював інформаційно-пропагандистські наративи, спрямовані на формування позитивного іміджу держави-агресора.