До Львова прибув потяг, який потрапив під обстріли росіян на вокзалі Херсона 3 травня 2023 року

04 Травня 2023, 12:30

Фото: Укрзалізниця, Facebook.

Сьогодні, 4 травня 2022 року, о 10:18, хвилина в хвилину за графіком, до Львова прибув поїзд №109 Херсон — Львів, який вчора потрапив під обстріл на вокзалі Херсона.

В Херсоні поїзна бригада діяла швидко та чітко, за кілька хвилин до влучання перевела до укриття двох маломобільних пасажирів з евакуаційного вагона, а потім оперативно відчепила палаючий вагон від поїзда, здійснила посадку пасажирів та відправилась зі станції із затримкою всього в 14 хвилин, незважаючи на хаос та повітряну тривогу.
Всіх пасажирів залізниця довезла до безпеки, а на вокзалі Львова героїчну поїзну бригаду оплесками зустрічали їх колеги та місцеві жителі.
“Наш провідник Роман, який був поранений вчора під час терористичної атаки росії на вокзал, вже виписаний із херсонської лікарні та повернувся до рідного Миколаєва. Стан пораненого колеги стабільний, його вже відвідали залізничники. Робитимемо все, щоб допомогти Роману відновитись та повернутись до роботи на залізниці”, – зазначають у відомстві.
Раніше повідомлялось, що вчора, 3 травня 2023 року, росіяни вчергове обстріляли Херсон: поцілили у гіпермаркет та залізничний вокзал. Є загиблі та поранені.