У Берислав доставили будівельні матеріали для ремонту будинків, пошкоджених обстрілами росіян

31 Березня 2023, 15:24

Фото: Гуманітарна місія "Проліска", Facebook.

Берислав знаходиться під постійним вогнем російських окупаційних військ, тож наслідки нових ударів необхідно вчасно ліквідовувати. Так, до міста було доправлено будівельні матеріали для екстреного ремонту пошкоджених внаслідок ворожих обстрілів будинків.

Берислав сьогодні – одне з міст, де обстріли майже не вщухають. Окупанти обстрілюють місто з усіх видів озброєння. Так, вчора в результаті авіаційного удару були пошкоджені колишні виробничі будівлі, значних руйнувань зазнали близько 15 будинків.
Співробітники гуманітарного центру «Проліска – Кривий Ріг» оперативно виїхали до Берислава і передали жителям гуманітарну допомогу від UNHCR Ukraine – Aгентства ООН у справах біженців в Україні, а саме набори для екстрених ремонтів будівель.

Фото: Гуманітарна місія “Проліска”, Facebook.

На сьогодні в Бериславі залишаються близько трьох тисяч жителів, це не більше чверті від довоєнної кількості жителів населеного пункту.

Гуманітарна місія «Проліска» вже неодноразово надавала допомогу у відновленні пошкоджених будинків на звільнених територіях Херсонщини та інших областей України, що постраждали від російського вторгнення – і надання допомоги триває.