П’ятеро місцевих жителів опинилися за гратами через сприяння “референдуму” в Милівській та Чорнобаївській громадах

24 Березня 2023, 16:22

Ілюстративне фото: відкрите джерело з Мережі.

П’ятеро місцевих жителів в Милівській та Чорнобаївській громадах, які брали участь у проведенні псевдореферендуму щодо “приєднання до РФ”, опинилися на лаві підсудних. Тепер їм загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю терміном до 15 років з конфіскацією майна.

Про це повідомили в пресслужбі обласної прокуратури Херсонщини.

Наразі усі обвинувачені перебувають під вартою, де очікуватимуть на вирок суду.

За матеріалами слідства, обвинувачені у вересні минулого року брали участь в роботі так званих «виборчих комісій», які окупанти створили для проведення на тимчасово окупованій території області незаконного референдуму щодо виходу області зі складу України та приєднання до складу РФ.
У супроводі озброєних представників рф фігуранти здійснювали подворові обходи мешканців населених пунктів Милівської та Чорнобаївської територіальних громад, щоб люди ставили відмітки в так званих «бюлетенях». Після цього вони передали урни з «бюлетенями» військовим рф та отримали винагороду у рублях.
Як повідомлялось, жительку Чорнобаївської територіальної громади визнали винною у колабораціонізмі та засудили до п’яти років позбавлення волі.