Очільнику «мінтранспорту» окупованої частини Херсонщини, який причетний до депортації українських дітей до рф, оголосили про підозру

14 Березня 2023, 17:18

Служба безпеки України повідомила про підозру очільнику так званого «мінтранспорту» окупованої частини Херсонщини. Чоловік причетний до депортації українських дітей в рф та вивезення українського зерна .

Про це повідомляє Служба безпеки України на своїй сторінці в соцмережі.

Зловмисником виявився громадянин рф, який у травні минулого року отримав «призначення» до окупаційного органу у захопленій частині регіону.
На цій «посаді» він виконував завдання москви щодо перелаштування місцевої транспортної системи під забезпечення потреб військових угруповань країни-агресора на південному фронті.
Крім цього, він є одним із організаторів депортації українських дітей з окупованої частини Херсонщини до росії під виглядом поїздок до дитячих таборів.
Також під його керівництвом загарбники тоннами вивозили морськими суховантажами українське зерно до рф.
На підставі зібраної доказової бази слідчі Служби безпеки повідомили зловмиснику про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
▪️ ч. 1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади);
▪️ ч. 1 ст. 332-2 (незаконне перетинання державного кордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави).
Наразі фігурант перебуває у тимчасово окупованому Скадовську, зазначають у відомстві.