Росіяни мілітаризують дітей з Херсонщини, готуючи їх до служби в армії рф

03 Лютого 2023, 15:53

Генічеський "юнармієць" на організованих росіянами стірільбах. Фото з російських Телеграм -каналів

Російські військові разом з місцевими колаборантами продовжують мілітаризацію херсонських дітей, що проживають на окупованій території лівобережжя. Цей процес проходить на базі російських молодіжних організацій та рухів, а 3-го лютого так званий “губернатор” Херсонщини Володимир Сальдо повідомив, що у кожній школі буде створено ще й “кадетські класи”.

Про це сам Сальдо заявив на своєму Telegram-каналі.

У школах Херсонської області буде створено Суворівські кадетські класи. Вважаю це дуже важливим для патріотичного виховання: історію рідної країни та рідного краю слід закладати з дитинства”, – повідомляє Сальдо. Та, зважаючи на те, що саме мають на увазі  росіяни, коли заявляють про “патріотичне виховання”  –  “кадетські класи” стануть черговою платформою для виховання  з херсонських дітей майбутнього поповнення для армії окупантів. 

Російські військові одягають на скадовського школяра свою амуніцію.

Найбільш розпіареною російською молодіжною організацією, що діє зараз на Херсонщині, є так звана “Юнармія”. Члени новоутвореного осередку цього руху в селищі Новотроїцьке не приховують тематику занять, які з ними проводять російські інструктори.

“До нас приходили бійці і показували, як розібрати та зібрати автомат, показували своє спорядження, гранати. Також ми займаємось стройовою підготовкою”, – зазначив в інтерв’ю російським пропагандистам керівник новотроїцького осередку “Юнармії” Ілля Приходько.

Прийом дітей в ряди “Юнармії” у селищі Новотроїцьке.

В курортному Скадовську ситуація схожа, і хоча осередків “Юнармії” тут поки немає, проте для школярів проводять так звані “уроки патріотичного виховання”, на яких їх аналогічно вчать користуватися зброєю.

Скадовський школяр тримає в руках російську зброю.

“В загальноосвітніх школах Скадовська проходять уроки патріотичного виховання. Військові розповідають про патріотизм та знайомлять дітей зі зброєю. Нашій молоді це дуже цікаво”, – зазначає так званий “начальник відділу молодіжної політики Скадовської ВГА” Андрій Шуляк.

Цікаво, що останнім часом колаборанти показово наголошують, що дітям демонструють лише “макети зброї”.

Ще далі у прагненні виховати майбутнє поповнення для російської армії пішли окупанти в Генічеську. Тут місцевих школярів агітують брати участь у стрільбах. Стрілецьку зброю надають дітям різного віку та статі, навчаючи їх на полігонах.

Генічеська школярка під час навчальних стрільб, організованих росіянами.

“Юнаки та дівчата освоїли навички стрільби з бойової зброї під наглядом досвідчених інструкторів – учасників спеціальної військової операції. Надалі на них чекають заняття з тактичної підготовки, топографії, а також медицини”, – заявляють російські пропагандисти стосовно цих стрільб.

У селищі Залізний Порт місцеві колаборанти, намагаючись вислужитись, взагалі запросили озброєних росіян… до дитячого садка. Сталося це у дошкільній установі під назвою “Морська перлина” і, за словами російських журналістів, з ініціативою такого візиту виступили самі вихователі закладу.

Російські військові в дитячому садку на Херсонщині.

“Ми хочемо подякувати нашим російським солдатам за ті солодощі, що вони нам привезли. Запросити їх – це ініціатива наших вихователів. Ми їм дуже вдячні та підготували для них виступ”, – повідомила російським журналістам “завідувачка дитячим садком”, яку ЗМІ окупантів представили як просто Аліну.

Російські військові обіймають скадовських дітей, тримаючи поруч автомат.

Проводячи такі заходи, росіяни пропагують серед місцевих дітей мілітаристські ідеї та залучають їх до військових навчань, що є грубим порушенням норм міжнародного гуманітарного права.