Президента сімферопольської “Таврії” Едуарда Репілевського довічно відсторонили від футболу

09 Лютого 2023, 11:32

Президента футбольного клубу “Таврія” (Сімферополь) Едуарда Репілевського, який добровільно пішов на співпрацю з росіянами, довічно відсторонено від футболу рішенням Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ. Відтепер колаборант не зможе вести будь-яку діяльність, пов’язану з футболом в Україні.

Про це повідомляється на сторінці УАФ.

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ уже прийняв низку рішень щодо заборони здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) на території України довічно особам, які співпрацюють з окупаційною владою на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема, таку санкцію було застосовано до президента СК «Таврія» Сімферополь Репілевського Е. В., тренера Шевченка С. В., спостерігачів арбітражу Толмачова С. І., Муравйова О. В.”, – йдеться у повідомленні.

Едуард Репілевський – колишній правоохоронець, депутат Херсонської обласної Ради від ОПЗЖ. Після виходу на пенсію був директором державного підприємства «Дослідне господарство «Каховське». З 2014 року є генеральним директором ТОВ «Агробізнес», розташованому в селі Мар’янівка Каховського району.

Президентом ФК “Таврія” він став у 2020 році, після того, як кримська команда переїхала з Берислава до села Мар’янівка. Його син Данило займав посаду віце-президента цього ж клубу.  Після окупації Херсонщини Репілевський радо погодився на співпрацю з росіянами та закликав до неї також інших фермерів регіону.

Сергій Шевченко. Колишній тренер ФК “Таврія”.

Тренер Сергій Шевченко також має відношення до “Таврії”, адже починаючи з 2016 по 2020 роки він очолював цей клуб. Після окупації Херсонщини він погодився очолити клуб “Фрегат”, що було створено окупантами на базі Херсонського “Кристалу”. До “Таврії” Шевченко працював у ФК “Нафтовик”, “Миколаїв”, а також був головним тренером кількох російських команд.

Сам футбольний клуб “Таврія” (Сімферополь) тимчасово припинив свою роботу у зв’язку з повномаштабною війною рф на території України. Коли клуб відновить свою діяльність, наразі невідомо.