Вчитель інформатики з Підмосков’я займається громадськими організаціями на окупованих територіях Херсонщини

25 Січня 2023, 18:25

Розвитком громадських організацій та взаємодією ГО з російською владою на окупованій території Херсонщини займатиметься колишній вчитель інформатики однієї з підмосковних шкіл Борис Землянський. Саме таку посаду приписують йому місцеві проросійські ЗМІ, щоправда, називаючи чоловіка лаконічно – просто “Борисом”. Нашим журналістам вдалось дізнатись його прізвище та відшукати акаунти чоловіка у соцмережах.

Борис Землянський на Херсонщині. Фото 22 січня 2023 року.

Народився Борис Землянський у 1990 році у місті Пушкіно, що в Московській області. Після навчання у ВИШі він довгий час працював учителем інформатики в одній з місцевих шкіл. Ймовірно, цю посаду він залишив влітку 2022 року. Паралельно наш герой намагався вибудувати політичну кар’єру і навіть займав посаду очільника Молодіжного парламенту Пушкінського муніципального району.

Землянський на засіданні робочої групи Пушкінського Молодіжного парламенту.

Землянський підтримав окупацію Криму росіянами та в 2015 році відвідав півострів.

Борис Землянський в окупованому Севастополі. Фото 2015 року.

Також Землянський невдало балотувався на посаду депутата Міської ради Пушкінського муніципального округу від націонал-патріотичної партії “За правду!” російського пропагандиста Захара Прилєпіна.

Землянський на з’їзді партії “За правду!” у 2020 році.

На YouTube-каналі Замлянського є кілька агітаційних роликів, записаних ним до цих виборів. У них він агітував проголосувати за себе, використовуючи учнів школи, у якій працював, проте це йому не допомогло здобути перемогу.

Використання дітей в агітаційному ролику Землянського.

Фіаско на виборах у 2021 році, ймовірно, і спонукало пізніше Землянського  перебратись на окуповані території Херсонщини, де він займає посаду “Начальника відділу по роботі з громадськими об’єднаннями та політичними партіями” так званої “ВГА”.

Зараз Борис Землянський займається популяризацією російських молодіжних об’єднань та агітує херсонських дітей вступати до “Юнармії”, “Молодої гвардії” та інших організацій окупантів.

“Ми плануємо відкрити осередки цих організацій у кожному навчальному закладі Херсонщини”, – зазначив він в інтерв’ю російським пропагандистам.

Борис Землянский зустрічає 2023 рік на Херсонщині.

На своїй сторінці в соцмережі, у переддень нового 2023 року, Землянський аргументував свій вояж на Херсонщину “виходом на регіональний рівень”, зазначивши, що “Херсон дивовижний і ми обов’язково до нього повернемось, а поки що продовжуємо працювати, підтримувати молодь і розширювати кордони”.