Перетин Дніпра у Херсоні дозволено протягом трьох днів

03 Грудня 2022, 11:48

Інфографіка: ХОВА.

З 3 по 5 грудня знімається заборона перетину річки Дніпро на ділянці Річковий вокзал у світлий час доби. Заборону знято для того, щоб люди, які знаходяться на дачах на лівому березі Дніпра, могли евакуюватися до Херсона.

Про це у Telegram-каналі повідомляє Херсонська ОВА.

З 3 грудня (субота) по 5 грудня (понеділок) включно триватимуть гуманітарні заходи щодо евакуації українських громадян, які зараз перебувають на лівому березі річки Дніпро у дачному селищі та не встигли залишити тимчасово окуповану територію.

Евакуація необхідна через можливу активізацію бойових дій на цій території. Тож у вказаний період буде знято заборону виходу на воду, але тільки у світлий час доби.

Річкові переходи будуть дозволені на ділянці Річковий вокзал. На інших ділянках річки дозволу на переправу у названі дати не буде.

У разі виникнення потреби у додатковому часі для прибуття на звільнену територію, просимо громадян причалювати лише на Річковому вокзалі, як єдиному дозволеному місці.

Під час евакуації необхідно мати при собі документи, що засвідчують особу,  та підтверджують громадянство України, зазначають в ХОВА.

Раніше повідомлялось, що війська рф вчергове обстріляли електромережі в Херсоні. Місто наразі без світла.