В Херсоні готується до відкриття центральне відділення Укрпошти

13 Листопада 2022, 12:33

Ілюстрація: відкрите джерело з Мережі.

У звільненому Херсоні готується до відкриття центральне відділення Укрпошти. Для цього вже готують генератори та Starlink’и. Спершу планується відкрити 5-7 відділень.

Про це інформує Херсонська міська рада з посиланням на повідомлення генерального директора “Укрпошти” Ігоря Смілянського.

Робота “Укрпошти” розпочнеться з відкриття 5-7 відділень у Херсоні. Відновлення роботи буде можливим після того, як Державна служба з надзвичайних ситуацій, надасть дозвіл, адже зараз відбувається розмінування, оскільки росіяни залишили у відділеннях вибухонебезпечні предмети.

“Перший пункт нашої роботи – це відкриття головного відділення в Херсоні. Це дасть нам можливість працювати по всій області. Для пенсій ми привозимо паперові відомості і тоді навіть не треба електрика, щоб везти пенсію. Тому, поки відновлять інфраструктуру, ми вже зможемо надавати послуги. Сподіваюсь, наступного тижня робота в Херсоні вже розпочнеться”, – зазначає Смілянський.

Щодо діяльності відділень на всій території Херсонщини, яка вже деокупована, то у тій частині області, яка межує з Дніпропетровщиною, працює 79 пунктів “Укрпошти”, з точкою базування у Великій Олександрівці, де відкрили стаціонарне відділення.

Ігор Смілянський повідомляє, що на Херсонщині російські військові вкрали автівки та комп’ютери, які належать компанії. Деякі автівки перевезли до Генічеська. Тому зараз перекинуть транспорт з інших регіонів, щоб пошта могла повноцінно працювати на звільнених територіях області.