Жителі звільненої Великої Олександрівки на Херсонщині отримали фінансову допомогу та пенсії – Мінреінтеграції

21 Жовтня 2022, 12:11

Ілюстративне фото: відкрите джерело з Мережі.

В смт. Велика Олександрівка Бериславського району, де наразі проживає близько 3 тисяч громадян, відновило роботу стаціонарне відділення Укрпошти. Жителі звільненого населеного пункту отримали пенсії та горошу допомогу.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у своєму Telegram-каналі.

“Вже за перший день 391 мешканець отримав там фінансову допомогу в межах спільного проєкту Мінреінтеграції, Укрпошти та Товариства Червоного Хреста в Україні – по 1200 грн на людину.

Також реалізується новий проєкт – з Міжнародною організацією з міграції. Близько 400 місцевих мешканців за один день отримали допомогу по 2200 грн.

Виплачено кілька мільйонів гривень пенсій.

За 2-3 наступні дні планується завершити виплати міжнародної допомоги в межах обох проєктів у Великій Олександрівці. Крім того, є план охопити виплатами допомоги 73 деокупованих села поруч.

Стаціонарне відділення Укрпошти у Великій Олександрівці стане опорним. На його базі буде працювати пересувне, яке обслуговуватиме найближчі населені пункти.

До середини листопада Укрпошта планує відкрити стаціонарні відділення ще у 5 населених пунктах звільненої Херсонщини”, – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що поблизу Херсона під обстріл потрапила автівка з місцевими проросійськими журналістами.