Силами оборони знищено чергові 2 ворожих склади боєприпасів у Бериславському районі на Херсонщині

18 Жовтня 2022, 09:22

Фото: Оперативне командування "Південь", Facebook.

Обстановка в операційній зоні на Південнобузькому напрямку стабільно складна, але контролюється Силами оборони. Противник веде активну оборону та намагається утримати зайняті рубежі, продовжує наносити вогневе ураження наших військ із застосуванням авіації, важкої артилерії, реактивних систем залпового вогню, мінометів.

Ворог намагався диверсійно-розвідувальною групою до взводу обійти наші позиції поблизу Нової Кам’янки. У стрілецькому бою зазнав втрат і ретирувався на вихідні позиції.
Нашими авіаторами у відповідь нанесено 11 авіаударів по скупченню особового складу та озброєння противника, а також по позиціях його протиповітряної оборони.
Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 250 вогневих завдань.
Отримано підтвердження про втрати ворога у кількості 22 рашистів, 4 танків, 2 мінометів, самохідної крупнокаліберної гаубиці «Акація», зенітно-ракетного комплексу «Тор-М2» та 3. одиниць авто-бронетехніки. Крім того знищено 2 склади боєприпасів в Бериславському районі. Пошкоджено ще один танк, самохідну гаубицю «Мста-С» та РСЗВ «Град», 4 одиниці авто-бронетехніки, зазначають у відомстві.