Російські пропагандисти переплутали два Новотроїцька

28 Жовтня 2022, 15:58

Те, що на росіян працюють, м’яко кажучи, не дуже професійні люди – це факт, підтвердження якому ми отримуємо кожного дня. Ось і сьогодні вони сплутали два різні населені пункти зі схожими назвами, що є дуже показовим.

Так, на Telegram-каналі “ВГА Херсонской області” сьогодні з’явилась цікава публікація. 

Група призовників, які отримали повістки, була відправлена ​​до навчального центру для проходження відповідної підготовки. Усі мобілізовані новотройчани вже відслужили у збройних силах РФ, і мають військово-облікові спеціальності“, –  йдеться у повідомленні, що переслано з каналу “Администрация Новотроицка”. 

І ні, росіяни не почали вручати повістки і мобілізацію на Херсонщині (ну, принаймні, поки що). Просто адміни каналу так званої “Херсонської ВГА” переплутали місцеве селище Новотроїцьке (а саме такою є справжня назва населеного пункту, “Новотроїцьк” – розмовне спрощення) та російське місто Новотроїцьк, що знаходиться поблизу Оренбурга. Тож саме оренбургських новотройчан їх країна посилає на заклання, а не херсонських.

Такі помилки вчергове доводять, що Telegram-каналами місцевих колаборантів керують в основному росіяни, що абсолютно не знають географії області. До речі, під цією публікацією назбиралось аж 130 позитивних реакцій, що паралельно довидить, що більшість підписників данного каналу – російські боти, що особливої різниці між Новотроїцьками не бачать.