«Українське радіо» відновлює повноцінну роботу з Миколаєва

08 Вересня 2022, 16:57

Редакція “Українського радіо” в Миколаєві відновлює повноцінну роботу.

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

«Весь цей час із початку повномасштабного вторгнення росії Українське Радіо не припиняло мовлення в Миколаєві, передаючи в ефір наш загальнонаціональний сигнал із Києва. Комутації обласного радіо не було, його редакція перейшла у режим коротких включень і репортажів поміж повітряними тривогами й обстрілами міста. Тепер наші слухачі в Миколаєві чутимуть якісні змістовні оперативні передачі про місто і область щодня, зокрема і проєкт інтерв’ю “Радіодень” (о 17:35)», — зазначив член правління Суспільного, відповідальний за платформи радіо та телебачення, Дмитро Хоркін.

З початку повномасштабної війни на хвилях «Українського радіо. Миколаїв» на 92 FM транслювали загальнонаціональний сигнал із Києва.

У тимчасово окупованій Херсонській області «Українське радіо» лунає на середніх хвилях на частоті 1278 кГц(АМ або СХ-діапазон).

«Українське радіо» можна слухати в FM- та AM-діапазонах по всій країні, а також у мобільному застосунку suspilne.radio, на сайті ukr.radio та в мобільному застосунку «Дія».