Росіяни влаштували біля ЗАЕС фейкову виставу з “голосуванням”

26 Вересня 2022, 19:36

Російські окупанти влаштували фейкову виставу з “голосуванням” на псевдореферендумі біля Запорізької АЕС, видаючи запрошених масовиків за персонал атомної станції.

На це звернули увагу в “Енергоатомі”.

“Цей факт вчергове доводить, що серед патріотично налаштованих працівників Запорізької атомної станції ніхто не зголосився брати участь в окупантському фарсі, тож пропагандисти знову були змушені робити «гарну» картинку для російських замовників”, – повідомили в установі.

В “Енергоатомі” розповіли, що велика група чоловіків у цивільному дочекалась закінчення зміни на станції та змішалася з її персоналом, який виходив після зміни. Дорогою ряджені роздавали інтерв’ю проросійським пропагандистським ЗМІ та вигукували слова підтримки Росії та псевдореферендуму, після чого пішли до автобуса, в якому проводилося “голосування”, і показово заповнили бюлетені.

Як повідомлялось, на тимчасово окупованих територіях у Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях незаконна влада оголосила, що проведе “референдуми” про приєднання до РФ 23-27 вересня.

Колаборанти у супроводі російських військовослужбовців з автоматами обходять будинки жителів Херсонщини, аби примусити їх брати участь у псевдореферендумі.