Окупанти забороняють жителям Херсонщини перетинати Дніпро мостами чи плавзасобами

05 Вересня 2022, 11:06

На фото: Антонівський міст, відкрите джерело з Мережі.

Після серії успішних ударів ЗСУ по інфраструктурних об’єктах, у тому числі по мостах, в Херсонській області з метою обмеження постачання армії ворога, окупаційні війська рф встановили заборону на пересування черех Дніпро для місцевих жителів.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці в соцмережі.

“Після інтенсивних обстрілів Силами оборони районів скупчення противника в Херсонській області, російські загарбники встановили заборону на пересування місцевих жителів. Зокрема, людям заборонено перетинати річку Дніпро як мостами, так і плавзасобами. У разі порушення заборони окупанти погрожують відкривати вогонь на ураження”, – йдеться у повідомленні відомства.

Також у відомстві додають, що на Південнобузькому напрямку противник веде оборонні дії, здійснив обстріли в районах населених пунктів Мирне, Степова Долина, Олександрівка, Таврійське, Партизанське, Ольгине, Киселівка, Кобзарці, Біла Криниця, Андріївка, Нововоскресенське, Миронівка, Любимівка, Петрівка. Ворожих авіаційних ударів зазнали райони Березнегуватого, Безіменного, Великого Артакового, Сухого Ставка та Білої Криниці.

Раніше повідомлялось, що російський пропагандист Малькевич керуватиме кафедрою журналістики в окупованому херсонському виші.