Авіація ЗСУ за минулу добу нанесла удари по ворожих позиціях в семи пунктах на півдні

20 Серпня 2022, 13:23

Фото: Генеральний штаб ЗСУ, Facebook.

Оперативне командування “Південь” на своїй сторінці у Facebook повідомляє про поточну ситуацію на лінії зіткнення.  Обстановка в операційній зоні південнобузького напрямку стабільно складна, але контрольована. Ворог продовжує ведення бойових дій по займаному рубежу оборони.

“Протягом дня намагався покращити тактичне положення шляхом проведення штурмових дій в напрямку Благодатне – Партизанське силами до двох десантно-штурмових відділень за підтримки танків, броньованої техніки та артилерії.
Ввечері, силами до взводу з Олександрівки намагався просунутись в бік Таврійського. Успіху не мав, відступив.
Обмежений в русі суходолом, застосував вже звичну тактику авіаційних ударів штурмовиком та гелікоптерами по позиціях вздовж лінії зіткнення. Без наших втрат.
Нашою авіацією нанесено 11 ударів по ворожих позиціях в районах Олександрівки, Благодатного, Великопілля, Новопетрівки, Костромки, Білогірки, Брускінського.
Продовжуючи виконання вогневих завдань, ракетно-артилерійськими підрозділами спричинено втрати ворога у кількості: 17 рашистів, радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби «Зоопарк 1», 4 одиниці автомобільної та броньованої техніки. Остаточні втрати ворога дорозвідуються”, – йдеться у повідомленні відомства.