Звільнення Одещини від російських військових та вивіз зерна з Бердянська (відео)

02 Липня 2022, 20:22

Що не так із запуском автобусного маршруту між Херсоном та Сімферополем, який пропагандисти подають як велике досягнення, про нові викрадення людей та крадіжку зерна на окупованих територіях дивіться у новому блозі Микити Панасенка.

У цьому випуску йдеться про події на нових тимчасово окупованих росією територіях півдня України протягом 26 червня – 2 липня:

  • Вранці 30 червня Головнокомандувач Збройних сил України написав, що загарбники залишили острів, не витримавши вогню нашої артилерії, ракет та авіації. Отже, в Одеській області більше не залишилося окупантів.
  • Російські окупанти заявили про запуск автобусного маршруту між Херсоном та Сімферополем. Кримські пропагандисти подають це як величезне досягнення – автобус виїхав уперше за вісім років (тобто, з початку окупації Криму, якщо шо)!
  • Продовжуються викрадення та незаконне позбавлення волі цивільних людей на окупованій території. 28 червня окупанти викрали міського голову Херсона Ігоря Колихаєва, який залишався в місті. Також росіяни викрали керівника «Муніципальної варти» Херсона Іллю Чорнозуба. Забрали керівника управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міської ради Ростислава Маршака.
  • Із захопленого порту Бердянська вийшло перше судно із вкраденим українським зерном.
  • Укрпошта» з 1 липня тимчасово припинила діяльність своєї Херсонської дирекції.