Тетяна Кузьміч отримала чергову підозру

28 Червня 2022, 15:32

На фото: Тетяна Кузьміч під час судового процесу над нею, 2021 рік.

Як повідомлялось раніше, Тетяна Кузьміч очолила так ваний департамент освіти та науки військово-цивільної адміністрації Херсонської області та намагається перевести херсонські школи з 1 вересня на російську програму навчання. За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури повідомлено про підозру громадянці України у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

“За даними слідства, підозрювана колишня викладачка Херсонської академії безперервної освіти співпрацюючи з російськими спецслужбами добровільно обійняла посаду так званого начальника «департаменту освіти і науки військово-цивільної адміністрації Херсонської області». Вона закликає місцевих освітян працювати під новим керівництвом представників країни-агресора, займається підбором кандидатів на посади директорів місцевих закладів освіти.
Окрім того, підозрювана взяла участь у розміщенні в головній бібліотеці міста Херсона агітаційної російської літератури із серії «російська історична проза» Президентської бібліотеки РФ», а також публічно висловила вдячність президенту РФ у вчиненні вищевказаних дій та їх користь. Таким чим вона сприяла представникам держави-агресора у реалізації задуму щодо впровадження російської мови на території Херсонщини.
Досудове розслідування здійснюється слідчими Управління СБУ в Херсонській області”, – йдеться у повідомленні відомства.