Прокуратура розпочала розслідування щодо обстрілів Нововоронцовки російськими військами

28 Червня 2022, 09:56

Російські окупанти продовжують обстрілювати населені пункти та мирних жителів Херсонщини. Не вщухають й обстріли Нововоронцовки. За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Про це повідомляє Херсонська обласна прокуратура.

“За даними слідства, 26 червня військові країни-агресора вчергове здійснили ракетний обстріл території смт. Нововоронцовка Бериславського району Херсонщини. Снаряд впав на територію приватного домоволодіння, що призвело до його руйнування. Вирва, яка утворилася на місці влучення снаряда становить понад два метри у висоту.
Будь-які військові об’єкти на цій території відсутні.
Такі дії становлять пряму загрозу життю й здоров’ю мирного населення, суперечать нормам міжнародного гуманітарного права, які прямо забороняють напади на цивільне населення та цивільні об’єкти.
Прокурори продовжують вживати всі можливі та належні заходи для документування воєнних злочинів, вчинених представниками збройних сил російської федерації”, – йдеться у повідомленні.