Загальні збитки від знищення птахофабрики “Чорнобаївська” на Херсонщині оцінюють у майже 80 млн. гривень

12 Травня 2022, 14:20

Внаслідок збройної агресії з боку рф “Чорнобаївська” птахофабрика, що є найбільшою у Європі та знаходиться в Херсонській області, залишилась без можливості обслуговувати підприємство. Станом на сьогодні збитки від знищення птахофабрики оцінюють приблизно у 800 млн. гривень.

Про це повідомляє Аграрне інформаційне агентство “Agravery” з посиланням на ГК “Укрлендфармінг”.

“Найбільша в Європі птахофабрика «Чорнобаївська», яка знаходиться в Херсонській області та входить до ГК «Укрлендфармінг», через воєнні дії з боку РФ залишилася без можливості годувати птицю, підвозити працівників до робочих місць та вивозити готову продукцію.

Це призвело до вимирання птиці та загрози екологічної катастрофи. Птахофабрика повністю знеструмлена, а виробництво повністю зупинено. Більше 4 млн. курей дорослого поголів’я і близько 700 тисяч молодняка загинуло без можливості їх утилізувати.

Тільки прямі втрати від знищення окупантами цього виробництва склали близько 800 млн. грн. Загальні фінансові втрати від знищення виробництва яєць курячих внаслідок російської агресії на поточний момент сягають 1,5 млрд. грн“, – йдеться у повідомленні “Agravery”.