Російські окупанти планують використати схему псевдореферендумів у Херсоні

16 Квітня 2022, 18:23

Фото: відкрите джерело з Мережі.

Окупанти рф не полишають намірів створити на території Херсонської області так звану республіку «ХНР».

Про це повідомляє Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook.

“У Херсоні планують використати схему псевдореферендумів, які проводили окупанти в 2014 році в Луганську та Донецьку, коли замість будь-якого виявлення влади народу було створено лише картинку для російського телебачення.

За інформацією свідків, у типографії міста Нова Каховка друкують «бюлетені» для проведення «референдуму». Вочевидь усі протоколи про результати «голосування» будуть підготовлені заздалегідь та завезені до обласного центру.
Проведення псевдореферендуму планується у період з 01 травня по 10 травня 2022 року. У цей період мають намір закрити Херсон на в’їзд та виїзд та відключити весь зв’язок.
Провести «референдум» загарбникам буде складно, адже героїчне населення всієї Херсонщини продовжує виходити на акції протесту окупації з гаслами «Херсон – це Україна!», незважаючи на застосування рашистами зброї та силового розгону мітингів.
Звертаюсь до Комісії ООН з розслідування прав людини під час військового вторгнення рф в Україну ці факти воєнних злочинів та порушень прав людини рф в Україні.
?? Херсон був, є і буде українським!” – йдеться в повідомленні.