Депутати Херсонської облради проти створення “ХНР”

13 Березня 2022, 13:02

Вчора ввечері відбулось екстрене дистанційне засідання Хероснької обласної ради, на якому депутати виступили за державну єдність України. Народні обранці прийняли звернення, що засуджує будь-які намагання створення на території Херсонщини спевдореспублік. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболеський.

“Відбулось екстрене засідання сесії Херсонської обласної ради.
Використовували Zoom — це передбачено регламентом. Депутати обласної ради 44 голосами прийняли звернення про те, що Херсонщина — це Україна. 🇺🇦
ЗВЕРНЕННЯ
Депутатів Херсонської обласної ради VIII скликання до Президента України та всього українського народу щодо бутафорського «референдуму» за «народну республіку» в Херсонській області.
Зараз Україною шириться інформація щодо проведення 13 березня 2022 року в Херсоні так званого «референдуму» за створення в Херсонській області «народної республіки».
Херсонщина була, є та буде невід’ємною частиною єдиної держави – України. Ми, депутати Херсонської обласної ради ⅦІ скликання, як представники спільних інтересів територіальних громад Херсонської області запевняємо, що Херсонщина це частина суверенної та унітарної України. Ніякі інші сценарії не підтримуються ані мешканцями області, ані представниками депутатського корпусу обласної ради, ані законно обраною народом місцевої влади.
Депутати Херсонської обласної ради VІІІ скликання ніколи не визнають спроб створити на території Херсонщини «народну республіку» та заграбастати частину України. У нас єдина відповідь окупантам: «Руський воєнний корабль іди на …».
Херсонщина не скорена та протистоїть загарбнику. Наші серця б’ються в такт зі всією Україною, яка боронить себе від окупантів. Херсон – це Україна! Ми – це Україна. Україна суверенна та єдина. Від сходу до заходу, від півдня до півночі. Все інше – це провокація та підлі інсинуації ворога”, – йдеться в повідомленні.
Треба зазначити, що до депутатьского корпусу херсонської обласної ради VIII скликання входить 63 народних обранця. Наразі прізвища тих, хто не підтримав звернення проти створення “ХНР” невідомі.