Генічеськ долучається до відзначення Дня єднання

15 Лютого 2022, 15:53

Місто Генічеськ долучиться до заходів з нагоди запровадженого президентом України Дня єднання 16 лютого, в цей день країни Заходу очікують нападу РФ на Україну.

Про це повідомляє сайт IPC-Генічеськ з посиланням на інформацію міськради.

«У цей день маємо ще більше продемонструвати свою єдність і згуртованість», — наголосив Генічеський міський голова Олександр Тулупов.

16 лютого на Майданчику державності о 10.00 планують провести урочистий захід, де генічани триматимуть державний прапор великого розміру і виконуватимуть державний гімн.

Нещодавно президент Володимир Зеленський оголосив 16 лютого Днем єднання з проведенням урочистих заходів з виконання державного гімну та підняттям державного прапору. За інформацією іноземних ЗМІ, розвідки країн Заходу очікують в цей день на масштабне вторгнення російських військ в Україну.

Відповідний указ №53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», який Зеленський підписав 14 лютого, оприлюднений на сайті президента.

Відповідно з указом цей день потрібно: підняти Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах; виконати о 10:00 Державний Гімн України; провести закордонним дипломатичним установам України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

Також Зеленський виступив із відеозверненням до народу України, яке опублікував Офіс президента.

«Перед нашою державою постали серйозні зовнішні та внутрішні виклики, які вимагають від мене й кожного з нас відповідальності, впевненості та конкретних дій. Нас лякають великою війною та вкотре призначають дату воєнного вторгнення. Це вже не вперше. Але наша держава сьогодні сильна, як ніколи. Ми прагнемо миру й хочемо розв’язувати всі питання виключно шляхом переговорів. І Донбас, і Крим повернуться в Україну. Виключно дипломатичним шляхом. Ми не зазіхаємо на чуже, але й свого не віддамо. Ми маємо прекрасну армію. Наші хлопці мають унікальний бойовий досвід і сучасну зброю. Це вже в рази сильніша армія, ніж вісім років тому. Ми впевнені в наших збройних силах, та наші військові теж мають відчувати нашу підтримку, нашу згуртованість та нашу єдність. Основа нашої армії – це впевненість власного народу та міцна економіка», – сказав Зеленський.

Нагадаємо: