11,5 тисяч жителів Херсонщини працевлаштувала Обласна служба зайнятості протягом 2021 року

17 Січня 2022, 15:08

Фото: відкрите джерело з Мережі.

На Херсонщині 11,5 тисяч працівників працевлаштували роботодавці за допомогою обласної служби зайнятості протягом 2021 року.

Про це повідомляє ХОДА.

«Для надання якісних послуг клієнтам служби зайнятості й задоволення їх інтересів обласна служба зайнятості розробляє та застосовує конкретні знання і вміння, проєкти й ініціативи, – зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. – Отже, протягом 2021 року 11,5 тисяч жителів  Херсонщини забезпечені роботою за допомогою обласної служби зайнятості. І це не просто статистика, це життя наших громадян, їх відчуття впевненості й стабільності, добробут їх сімей».

Враховуючи досвід минулого року, директор окреслив орієнтири у діяльності служби на період 2022 року.

Зокрема, у пріоритеті залишається робота з ТГ, де під конкретну потребу роботодавця організовується професійна орієнтація та професійне навчання населення з використанням потужностей навчального закладу «Херсонський ЦПТО ДСЗ».

Поставлено завдання через системну роботу з роботодавцями та ТГ визначити сезонну потребу для перспективної роботи в частині комплектації вакансій.

Безумовно триватиме робота з мотивації шукачів роботи до трудової міграції в межах області та країни, для цього буде використовуватись вся база вакансій країни з наданням житла.

До відома громадськості, основні показники діяльності Херсонської обласної служби зайнятості у 2021 році виглядають наступним чином:

– 11,5 тисяч громадян працевлаштовані;

– 1,1 тисяча – залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру;

– 2,5 тисяч проходили професійне навчання;

-180 безробітних працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат ЄСВ;

– 12 безробітних отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності;

У базі даних Обласної служби зайнятості налічувалось 15,8 тисяч вакансій.