Жителька Генічеського району під час “купівлі” мотоблоку втратила 16 тисяч гривень

25 Листопада 2021, 20:29

Жительниця Генічеського району замовила через мережу Інтернет мотоблок. Довірившись, вона перерахувала 100-відсоткову передоплату в сумі майже 16 тисяч гривень на картку продавця, після чого зв’язок з ним обірвався. А замовлену покупку потерпіла так і не отримала.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області.

“Щоб не стати жертвою шахраїв будьте обачними, коли замовляєте товар через Інтернет. Здійснюйте покупки на сайтах, які зарекомендували себе з позитивного боку, мають добрі відгуки ваших знайомих та не викликають сумнівів. Домовляйтесь про придбання товару на умовах відправки поштою накладеним платежем. Здійснюйте оплату за товар тільки після його перевірки. Якщо ви продаєте товар на сайтах-оголошеннях уважно перечитайте умови користування їх послугами. Не переходьте за посиланнями, які вам надсилають у особистих повідомленнях через різні месенджери нібито для купівлі товару / скасування угоди / повернення ваших коштів тощо. У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте «102»”, – радять правоохоронці.

Нещодавно до поліції також звернувся 32-річний херсонець. Чоловік розповів, що на одному із Інтернет-сайтів він виставив оголошення про продаж дивану. Через деякий час йому зателефонував потенційний покупець і повідомив, що оформив покупку з доставкою та, щоб отримати кошти, продавцеві тепер потрібно пройти за індивідуальним посиланням і вказати дані банківської картки. Заявник перейшов за посиланням, ввів номер своєї банківської картки, CVV-код. А через деякий час з його гривневого рахунку були зняті близько 6 тисяч гривень, а з валютної картки – понад тисячу доларів США.

Як повідомлялось, у Генічеську поліцейські знайшли фальсифікат.