На Херсонщині реалізується проєкт міжнародної організації “ACTED”

20 Жовтня 2021, 11:28

Фото: ХОДА.

Представники міжнародної організації “ACTED” завітали на Херсонщину та зустрілися з обласною владою, щоб детальніше розповісти про реалізацію проєкту “ACTED в Азові”.

Про це повідомляють в ХОДА.

“ACTED в Азові” – це проєкт підвищення спроможності місцевої влади щодо готовності реагувати на промислові та екологічні ризики.

Координатор 3P Consortium Бенуа Герфольт розповів, що діяльність організації спрямована на пом’якшення наслідків і підвищення готовності влади, підприємств і населення до техногенних та екологічних ризиків.

“Ми прагнемо підтримати місцеву владу в їх поточному переході від реагування на надзвичайні ситуації до зменшення ризику катастроф – це пом’якшення наслідків і забезпечення готовності”, – підкреслила Бенуа Герфольт.

Вже з вересня цього року на Херсонщині стартував проєкт “ACTED в Азові”, який реалізується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Проєкт спрямований на проведення оцінки ризиків у Херсонській області з метою інформування щодо готовності та планування зменшення ризиків національними та місцевими органами влади, громадами та міжнародними організаціями.

Заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко зазначив, що участь у проєкті відкриває для Херсонщини нові можливості, адже ця співпраця сприятиме зменшенню ризиків на національному та місцевому рівні.

“Дякую за увагу до нашого регіону. Тривалий конфлікт на сході України, а також нові виклики, пов’язані з пандемією, ще більше посилили вразливість людей та систем, а місцеве планування та реагування на основі фактичних даних залишаються надзвичайно важливими”, – зазначив Микола Якименко.

Фото: ХОДА.