Інженера з технагляду підозрюють у крадіжці 400 тисяч гривень на ремонті школи на Херсонщині

11 Жовтня 2021, 12:52

Привласнення 400 тис. грн при проведенні ремонтних робіт у школі – судитимуть інженера технагляду.

Про це повідомляють в Херсонській обласній прокуратурі.
Генічеською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно інженера технічного нагляду за фактом сприяння службовій особі у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем та службового підроблення (ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
Установлено, що обвинувачений, здійснюючи технагляд за виконанням робіт із реконструкції системи опалення однієї зі шкіл Генічеського району, сприяв підряднику у заволодінні бюджетними коштами в розмірі понад 400 тис. грн шляхом внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, завищивши об’єми та вартість виконаних робіт.
Досудове розслідування здійснювалось Генічеським РВП ГУНП в Херсонській області.
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Рішення суду вже очікує керівник підрядної організації, обвинувальний акт стосовно якого було спрямовано в серпні цьогоріч (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).