На Херсонщині фіксується стрімке зростання кількості хворих на коронавірус

29 Вересня 2021, 10:20

Наразі у Херсонській області спостерігається різке погіршення ситуації з COVID-19. Тільки упродовж вчорашнього дня зафіксовано 348 нових випадків коронавірусної хвороби. Також зросла кількість госпіталізації, тяжкого перебігу хвороби та летальних випадків.

Про це повідомляють в ХОДА.

Така тенденція зберігатиметься й надалі. На переконання головного державного санітарного лікаря Херсонщини Юрія Ромаскевича, область може переступити відмітку в 500 нових випадків щодоби.

“Є дві причини такої ситуації – НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ВАКЦИНАЦІЇ та масове НЕХТУВАННЯ КАРАНТИННИМИ ОБМЕЖЕННЯМИ.  Ми стрімко наближаємось до показників “червоного” рівня епідемічної небезпеки! Особливо важка та загрозлива ситуація в місті Херсон та Херсонському районі”, – зазначає Юрій Ромаскевич.

Однак зараз кожен може вплинути на ситуацію та не допустити переходу Херсонщини до “червоної зони”. Що для цього потрібно?

1. ВАКЦИНУЙТЕСЯ. Це безпечно та ефективно. Переглянути адреси та графік роботи пунктів вакцинації можете тут.

2. Дотримуйтеся карантинних обмежень: носіть захисні маски, після вулиці ретельно мийте руки з милом, користуйтеся антисептиком та дотримуйтеся соціальної дистанції. Також у разі виникнення симптомів грипу, одразу зверніться до лікаря.

“Звертаюсь до кожного громадянина – зробіть все, щоб убезпечити життя та здоров’я своїх близьких людей. Вже сьогодні – вакцинуйтеся, відсьогодні – встановіть самі для себе непорушне правило – дотримуйтесь карантинних обмежень”, – резюмує головний державний санітарний лікар Херсонщини.