Міжнародні партнери надали Україні ще 159 000 додаткових доз вакцини від коронавірусу

21 Вересня 2021, 11:10

159 000 доз вакцини CoronaVac отримала Україна у рамках програми COVAX. Доставив вакцину Дитячий фонд ООН (UNICEF).

Про це повідомляють в UNICEF Ukraine.

Вакцина від COVID19 CoronaVac , виробництва Sinovac, Китай, схвалена ВООЗ для екстреного використання, що означає, що продукт відповідає міжнародним стандартам безпеки, ефективності та умов виробництва.
Як і інші вакцини та товари в рамках COVAX, Україна отримує цю партію безоплатно.
Ініціатива COVAX є безпрецедентним прикладом солідарності міжнародної спільноти, чия мета — забезпечити справедливий та рівний доступ до вакцин від COVID-19 для всіх країн.
Разом із цією поставкою, на сьогоднішній день ЮНІСЕФ доставив 4 485 510 доз вакцин різних виробників (Pfizer, Moderna, AstraZeneca та CoronaVac) від імені COVAX.

Ініціатива COVAX є безпрецедентним прикладом солідарності міжнародної спільноти, чия мета – забезпечити справедливий та рівний доступ до вакцин від COVID-19 для всіх країн. Поставки триватимуть, і до кінця 2021 року в рамках ініціативи Україна, як очікується, отримає достатню кількість вакцин різних виробників, щоб захистити від COVID-19 до 20% населення.

“В Україні зростає рівень захворюваності від COVID-19, а 98% госпіталізованих — невакциновані. Надзвичайно важливо, щоб якомога більше українців вакцинувались вже сьогодні, аби захистити себе від важкого перебігу COVID-19, госпіталізації та смерті. Завдяки в тому числі нашим партнерам, українці мають доступ до вакцини”, — сказав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

“Вакцини – наш найкращий шанс захистити своє життя і не залишити COVID шансів спричинити нові трагедії. Із новими поставками та кращим доступом до вакцин я закликаю всіх не відкладати вакцинацію та якнайшвидше отримати свій захист. Будь ласка, зробіть це, особливо якщо ви належите до груп ризику: люди старшого віку, люди із супутніми захворюваннями, працівники з великим ризиком заразитися COVID, як-от медики та освітяни. Разом із партнерами в рамках COVAX ЮНІСЕФ продовжить робити все можливе, щоб підтримати Україну в її зусиллях захистити якомога більше людей від COVID-19 “, – сказав голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Сахін.