Херсонські школи повернулись до навчання офлайн – Міськрада

28 Вересня 2021, 12:00

Станом на 27 вересня 2021 року в Херсоні учителі всіх закладів загальної середньої освіти вакциновані більше ніж на 80%. Це дозволить херсонським школам відновити навчання офлайн не зважаючи на “жовту” зону епідембезпеки.

Про це повідомляє Управління освіти Міської Ради.

Школи та дитячі садки міста працюють у звичайному режимі з дотриманням усіх карантинних вимог, що діють у «жовтій зоні».

Як повідомила Суспільному начальниця міського управління освіти Наталя Журженко, у звичайному режимі з дотриманням усіх карантинних вимог, що діють у “жовтій” зоні працюють всі школи та дитсадки Херсона.

Як повідомлялось раніше, з 23 вересня Україна переходить у «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. У зв’язку з цим Уряд оновив карантинні умови, зокрема щодо роботи закладів освіти.

Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

«При “жовтому” рівні відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менш ніж у 80% працівників закладу освіти одного з обов’язкових документів. Їх перелік опублікований тут. Якщо в закладі освіти менш ніж 80% працівників, які мають один із необхідних документів, навчання має продовжуватися (!) з використанням технологій дистанційного навчання. Підкреслюю, освітній процес триватиме в дистанційному форматі», – наголосив Міністр.

Відповідно до постанови Уряду №1236 від 9 грудня 2020 року (зі змінами), при «жовтому» рівні епідемічної небезпеки забороняється:

  • відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш ніж 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
  • проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів).

Сергій Шкарлет також розповів про роботу дитячих садочків, початкових класів і спеціальних шкіл.