В Херсоні під час монтажу впав 70-метровий флагшток, котрий встановлювали до Дня Незалежності

20 Серпня 2021, 12:25

В обласному центрі поблизу біліотеки імені Олеся Гончара відбулась невдала спроба встановлення рекордного для Херсонської області флагштока. Конструкція впала, пошкодивши собою стоячу поруч автівку. Про жертви наразі не повідомляється. 

Фото пошкодженого флагштоку на своїй сторінці у Facebook опублікував політик Віталій Богданов, повідомляє сайт IPC-Херсон.

Також повідомляється, що під час падіння флагшток пошкодив автівку “Lexus”, що стояла поряд.

За інформацією з наших джерел, вартість конструкції становить близько 8 мільйонів гривень.

Ситуацію на одній із сторінок в соцмережах прокоментував голова Херсонської обласної державної адміністрації Сергій Козир.

“Це процес встановлення і те що розірвалося стропа, що тримає, то як це передбачити! Це, наприклад, як стовп, або дерево стояли і впали!”, – зазначив він.
Також Козир повідомив, що на виробництво та встановлення флагштоку не було витрачено бюджетних коштів.
“У  Вас все завжди гладко і нічого не ламається? Звідки Ви взялись такі ідеальні і правильні? Озирніться навколо і подумайте, що Ви зробили окрім сміху над проблемами! Але ж це проблеми не наші, це проблеми Херсонщини , бо все це робиться для людей, для Вас! Не для мене або когось ще, для Вас! Гарного всім дня))!”, – наголосив Голова ХОДА.
Фото: Олександр Корняков
Висота флагштока мала бути 71,8 м, а разом із тризубом, що мали встановити  на верхівці, – сягнула б майже 73 метрів. Конструкцію створено беззварювальним способом, усі з’єднання тримаються на заклепках. Таким же способом споруджені й відомі Аджигольські маяки поблизу Херсона.