На Херсонщині під варту взято учасників групи зі збуту наркотиків

26 Липня 2021, 12:12

Організатора та учасників організованої групи, які на території Херсонської області збували наркотики, взято під варту.
За процесуального керівництва Каховської окружної прокуратури повідомлено про підозру організатору та учасникам організованої групи за фактом придбання, зберігання, перевезення та збуту наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів, психотропних речовин (ч. 3 ст. 307, ч. 4 ст. 321 КК України).
За даними слідства, 42-річний мешканець м. Кривий Ріг розробив план щодо створення і організації злочинної групи для придбання, зберігання та збуту шляхом «закладок» на території Херсонської області наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів, психотропних речовин. До протиправної діяльності він залучив ще 4 осіб. На їх рахунку близько 20 епізодів злочинів, вчинених у сфері незаконного обігу наркотичних та сильнодіючих лікарських засобів, психотропних речовин.
Під час обшуків правоохоронці вилучили у фігурантів наркотичні та сильнодіючі лікарські засоби, психотропні речовини, розфасовані у 155 пакетів для подальшого збуту. Кожна упаковка була помічена відтиском із зображенням мультиплікаційного героя.
Наразі організатору та співучасникам організованої групи судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування, що здійснюється слідчим відділенням Каховського РВП ГУНП в Херсонській області за оперативного супроводу Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків в Херсонській області ДБН НП України, триває.