У курортних районах Херсонщини запрацювали чотири поліцейські станції

22 Червня 2021, 12:40

Для безпеки відпочивальників, підтримання публічного порядку та запобігання правопорушенням у курортних районах області розпочали роботу чотири поліцейські станції.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.
“Основне завдання поліції під час курортного сезону – забезпечення безпеки відпочиваючих, попередження вчинення правопорушень, якісне і своєчасне реагування на всі повідомлення громадян. З особовим складом проведені інструктажі та стройові огляди, всі націлені на сумлінне виконання службових обов’язків. Ми докладемо усіх зусиль, щоб відпочивальники та місцеві жителі почувалися у безпеці та в будь-якій ситуації змогли отримати якісну та кваліфіковану допомогу від поліції”, – зазначив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін.
У курортних районах поліція працюватиме у посиленому режимі з дотриманням усіх карантинних вимог. Чотири поліцейські станції: Залізний Порт, Лазурне, Хорли та Арабатська стрілка діятимуть протягом усього курортного сезону.
Чотири поліцейські станції уже працюють в цілодобовому режимі і щодня на службу заступають близько 400 правоохоронців. На чергування – працівники чергової частини, слідчо-оперативна група, група реагування патрульної поліції та дільничні офіцери, які здійснюють прийом громадян. На охорону публічного порядку заступають піші, авто та велопатрулі. Посилену увагу правоохоронці приділяють контролю за дотриманням карантинних вимог. Будуть діяти спільні СОVID-патрулі поліцейських та працівників інших служб. Вони вестимуть боротьбу зі стихійною торгівлею, перевірятимуть дотримання карантинних вимог власниками пансіонатів та готелів.
За безпекою на воді стежать працівники сектору поліцейської діяльності на воді, які патрулюють акваторії курортних районів на службових катерах.