Завтра Херсонщина має отримати 5850 доз вакцини від коронавірусу

31 Травня 2021, 12:14

Першого червня Херсонщина отримає 5850 доз вакцини Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech, яку використовуватимуть для щеплення працівників освітньої сфери та медичних працівників 1-2 етапу Дорожньої карти.

Про це повідомляють в ХОДА. 

Про це під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, яку провів голова облдержадміністрації Сергій Козир, повідомила координаторка вакцинальної кампанії на Херсонщині Тетяна Карчевич.

За її словами, ця вакцина має бути використана у найкоротший термін, – протягом 5 діб. Для цього на Херсонщині працюватимуть 11 мобільних бригад, до складу яких входить 2 лікарі та 2 медсестри.

За один день кожна мобільна бригада зможе провакцинувати понад 100 осіб. Тому отримані дози вакцини будуть використані в потрібний термін.

Очільник Херсонщини Сергій Козир наголосив, що вакцинація від COVID-19 – необхідність, адже це єдиний інструмент, який допоможе убезпечити жителів Херсонської області від захворювання на коронавірус.

Як повідомляють в Обласній державній адміністрації, в Херсонській області наразі вакциновано 34 тисячі осіб, що складає трохи більше 3% від загальної кількості населення регіону.