На Херсонщині затримали поліцейськго та службовця ВСП. Їх звинувачують в хабарництві

25 Травня 2021, 08:36

За процесуального керівництва Херсонської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) військовослужбовцю Херсонського зонального відділу Військової служби правопорядку та співробітнику сектору реагування патрульної поліції одного з місцевих відділень поліції Головного управління Нацполіції в Херсонській області.

Про це повідомляють у військовій прокуратурі Південного регіону. 

За даними слідства, поліцейський за посередництва працівника військового правоохоронного органу, вимагав та одержав неправомірну вигоду в сумі 14 000 гривень від військовослужбовця за непритягнення його до адміністративної відповідальності (за ст. 130 КУпАП) та повернення вилучених документів, що дають право на керування транспортним засобом.
21.05.2021, під час вчинення злочину, вказаних осіб затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Третього слідчого відділу ( з дислокацією у м. Херсон) Територіального управління ДБР, розташованого у м. Мелітополі.
Оперативне супроводження ‒ працівники відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБ в Херсонській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.