Херсонський чиновник підозрюється у привласненні коштів при реконструкції дитячого садка

26 Травня 2021, 12:49

Corruption

Херсонською обласною прокуратурою спрямовано до суду обвинувальний акт стосовно керівника товариства за фактом службового підроблення і заволодіння бюджетними коштами (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України) та інженера з технічного нагляду за фактом пособництва у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України), які при реконструкції дитячого садка привласнили понад 400 тисяч гривень.
За даними слідства, у листопаді 2018 року між підрядною організацією та облдержадміністрацією укладено договір про проведення робіт за рахунок бюджетних коштів, відповідно до якого товариство з обмеженою відповідальністю зобов’язалось виконати роботи з реконструкції одного із закладів дошкільної освіти на території колишнього Олешківського району.
У подальшому директор товариства з метою заволодіння бюджетними коштами вніс до актів приймання виконаних будівельних робіт завідомо неправдиві відомості щодо обсягу цих робіт та використаних матеріалів. У свою чергу, інженер з технічного нагляду, підписав та скріпив печаткою зазначені документи, внаслідок чого на рахунок товариства незаконно перераховано кошти в сумі понад 400 тисяч гривень.

У разі визнання судом фігурантів винними у скоєнні інкримінованих злочинів, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як повідомлялось раніше, на Херсонщині затримали поліцейського та службовця ВСП за звинуваченням у хабарництві.