Державі повернули земельну ділянку на Херсонщині вартістю майже півмільярди гривень

02 Травня 2021, 20:52

За втручання прокуратури державі повернули земельну ділянку вартістю 450 мільйонів гривень на території Голопристанської громади.

Про це повідомили в пресслужбі Херсонської обласної прокуратури.

Господарський суд визнав обґрунтованими вимоги Херсонської обласної прокуратури про розірвання договору оренди, укладеного Херсонською обласною державною адміністрацією з ТОВ, та повернення державі земельної ділянки розташованої на території Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади площею 453 га.
Установлено, що земля надавалась для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій. Прокурором з’ясовано, що з червня 2019 року орендар не звітує до податкового органу та не сплачує орендну плату за користування землею, що призводить до систематичного порушення істотних умов договору та недоотримання коштів місцевим бюджетом.
Рішенням господарського суду Херсонської області позов прокурора задоволено, розірвано договір оренди земельної ділянки, зобов’язано відповідача повернути Херсонській обласній державній адміністрації земельну ділянку вартістю 450 млн гривень.